Bedrijfsomschrijving
Horecagroothandel Ebo van den Bor Nijkerk B.V.
De toonaangevende horecagroothandel voor de Oriëntaalse en Mediterrane horecaondernemers in Nederland en België.
Wat doen wij?
Ebo van den Bor biedt de mooiste verse en droge producten voor de horecaonderneming en bezorgt ze bij de klant tot in de keuken of het magazijn. Per week leveren we zo duizenden bestellingen af, bij klanten in Nederland, België en elders in Europa.
Iedere bestelling wordt zorgvuldig vervoerd in onze eigen vrachtauto’s. Alle vrachtauto’s zijn voorzien van koel- en vriescompartimenten. Ook diepgevroren producten zijn bij ons dus in goede handen.
Het assortiment van Ebo van den Bor bevat duizenden producten. Wij bieden niet alleen de “grote merken” maar ook veel authentieke, lokale merken en producten uit Azië en Zuid-Europa. Daarnaast voert Ebo van den Bor het huismerk “Golden Globe” en “Di Cesare” producten van uitstekende kwaliteit tegen een zeer scherpe prijs.